-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
D-Link DUB-1340 Czarny
Symbol:
DUB-1340/E
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 790069345494 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ przewodu | USB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 4 A |
| Waga produktu | 60 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 97,97 x 72,45 x 20,27 mm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 63 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 324,5 kg |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 4,71 kg |
| Waga brutto palety (powietrze) | 324,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość kartonu dostawczego | 31,4 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 36 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 63 szt. |
| Waga netto kartonu dostawczego | 2,4 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 25,3 cm |
| Wysokość palety (morze) | 193 cm |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 630 szt. |
| Wysokość palety (powietrze) | 193 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Ilość na palecie (powietrze) | 630 szt. |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Dane producenta
D-Link (Polska) Sp. z o.o.
Mysikrólika 11a
02-809 Warszawa (Ursynów)
Poland
pl-info@dlink.com
