-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
D-link- Hub USB-C-2xUSB,1xSD/microSD 1xHDMI
Symbol:
DUB-M530
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 790069447822 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 29 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 4096 x 2160 px |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Certyfikaty | CE, IC, FCC, RCM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 33mm |
Dane producenta
D-Link (Polska) Sp. z o.o.
Mysikrólika 11a
02-809 Warszawa (Ursynów)
Poland
pl-info@dlink.com
