HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

Symbol: J9151E
7550.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 726 918 285

Zostaw telefon
Przełączniki z wbudowanymi zatokami SFP+. Max. prędkość przesyłu: 10000 Mbit/s.
Kolor Srebrny
Przeznaczenie Przełączniki z wbudowanymi zatokami SFP+
Rodzaj Moduł
Materiał Metal
Cechy Typ: SFP+, Złącze światłowodowe: LC, Max. prędkość przesyłu: 10000 Mbit/s