Kabel światłowodowy OM4 B2ca U-DQ(ZN)BH uniwersalny trudnopalny "FireHardy" MM 12G 50/125 LSOH ALANTEC

Symbol: FOK-U12G-MM-4-B
35236.00
km
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 726 918 285

Zostaw telefon
Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i płaszczem LSOH. Kable uniwersalne mogą być układane w kanalizacjach, peszlach, rurach kablowych lub bezpośrednio w ziemi, w miejscach gdzie nie są narażone na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. 
 
Kable wielomodowe (MM - Multi Mode) 50/125 μm znajdują zastosowanie w transmisjach na krótszych odcinkach: lokalne sieci telekomunikacyjne, komputerowe, szkieletowe, CATV, FTTx. Kolor powłoki: fioletowy.
 
W kablu włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią dzięki zastosowaniu pęczniejącego materiału pochłaniającego wilgoć oraz chronione antygryzoniowo włóknami szklanymi.
 
Powłoka trudnopalna B2ca przebadana i zgodna  z rozporządzeniem CPR 305/2011, spełniająca wymogi rygorystycznych norm bezpieczeństwa (szpitale), oraz idealnie nadająca się do stosowania w budynkach o wysokich wymogach z zakresu bezpieczeństwa (budynki użytkowe i biura). Co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem jakości.



WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE
Średnica zewnętrzna 6,1 mm* (tolerancja średnicy zewnętrznej kabla +/- 5%)
Waga 4 ÷ 24 włókna: 45 kg
Maks. siła ciągnienia (statyczna) 1000 N
Rodzaj włókna OM4 G.651.1
Maks. siła ciągnienia (dynamiczna) 2000 N
Odporność na zgniatanie (max.) 200 N/cm
Min. promień zgięcia podczas instalacji R = 50 mm
Odporność na wodę odporny na wzdłużną penetrację wody poprzez zastosowanie pęczniejącego materiału
Euroklasa CPR B2ca
BUDOWA
Elementy wytrzymałościowe otulina z włókien szklanych
Powłoka zewnętrzna LSOH - bezhalogenowa, odporna na UV, grubość 1,3mm, kolor fioletowy, nadruk informacyjny biały, licznik długości co 1m
Kolor włókien 1. Czerwony, 2. Zielony, 3. Żółty, 4. Niebieski, 5. Biały, 6. Fioletowy, 7. Pomarańczowy, 8. Czarny, 9. Szary, 10. Brązowy, 11. Różowy, 12. Turkusowy
TEMPERATURA
Składowania od -40°C do +70°C
Instalacji od -5°C do +60°C
Pracy od -40°C do +70°C
PARAMETRY WŁÓKNA
Tłumienie 1300nm ≤ 0.6 dB/km
Tłumienie 850nm ≤ 2.4 dB/km