-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark Toner 56F2X00 Black
Symbol:
Lexmark 56F2X00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646637275 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kompatybilność | Lexmark MS421dw, Lexmark MS421dn, Lexmark MS521dn, Lexmark MS621dn, Lexmark MS622de, Lexmark MX421ade, Lexmark MX521de, Lexmark MX521ade, Lexmark MX522adhe, Lexmark MX622ade, Lexmark MX622adhe |
| Głębokość opakowania | 399 mm |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Wysokość opakowania | 181 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 140mm |
