-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38174 przedłużacz AV Nadajnik i odbiornik AV Czarny
Symbol:
1903147
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888381741 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane długości fal światłowodu | 850 nm |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Materiały | Metal |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Szerokość pasma | 18 Gbit/s |
| Przejście HDCP | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 300 m |
| Certyfikaty | CE, FCC, REACH |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 74,4 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,23 kg |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Odbiornik podczerwieni w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Nadajnik podczerwieni w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zdanlne wyjścia IR | 2 |
| HDMI in | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zdalne wejście IR | 2 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
