-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38313 przełącznik macierzy Przełącznik matrycowy AV 6,2 W
Symbol:
100005034
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383134 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Typ produktu | Przełącznik matrycowy AV |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Zarządzanie EDID | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM |
| Szerokość pasma | 40 Gbit/s |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Certyfikaty | POP, CP65 |
| Pobór mocy (max) | 6,2 W |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 482 g |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
