-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38491 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 18 W Czarny
Symbol:
2106558
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888384919 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 181 g |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 75% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
