-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 42340 przełącznik KVM Czarny
Symbol:
983582
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888423403 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 0,9 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Złącze audio | Tak |
| Liczba komputerów | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 310mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
