-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 42923 kabel USB USB 2.0 30 m USB A Czarny, Czerwony
Symbol:
2005002
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888429238 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 2 | USB A |
| Długość kabla | 30 m |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 210mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
