-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43271 kabel USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 5 m USB C Czarny
Symbol:
43271
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888432719 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar przewodu AWG | 28/22 |
| Złączka 2 | USB C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 5 m |
| Waga produktu | 198 g |
| Średnica przewodu | 4,6 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 255mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
