-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43314 karta sieciowa Ethernet 2500 Mbit/s
Symbol:
43314
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888433143 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zestaw układów | Realtek RTL8156B |
| Wewnętrzny | Nie |
| Waga produktu | 34 g |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2500 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Format złącza USB | Prosty |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejs | Ethernet |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 260mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
