-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43415 huby i koncentratory USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C 5000 Mbit/s Szary
Symbol:
100598338
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888434157 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS & REACH, POP, CP65 |
| Typ zasilacza | USB |
| Głębokość produktu | 26,3 mm |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 158 °F |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Wysokość opakowania | 144 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-C żeński - USB Typ-A męski |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 210mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
