-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 73025 rozdzielacz zasilania PDU 8 x gniazdo sieciowe 1.5U Czarny
Symbol:
100324801
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888730259 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemność stelaża | 1.5U |
| Typ montażu | Pozioma |
| Typy PDU | Przełączane |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Moc maksymalna | 3500 W |
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Waga produktu | 1,94 kg |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 55 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,11 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | Typu F |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 97mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
