-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 73438 ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Szybkie ładowanie Wewnętrzna
Symbol:
100589926
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888734387 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj wtyczki | Miedź |
| Materiał obudowy | Polichlorek winylu (PVC), Poliwęglan (PC) |
| Zużycie energii (bez obciążenia) | 0,1 W |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Dokładność napięcia wyjściowego (±) | 5% |
| Sprawność przy niskim obciążeniu (10%) | Tak |
| Średnia sprawność czynna | 81,38% |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | 85,3 mm |
| Wysokość produktu | 41,6 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 26,8 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kompatybilność | CE, RoHS, REACH, ErP |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 134mm |
| Wysokość | 95mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
