-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router Draytek Vigor 2865Ax EU PLUG
Symbol:
2113334
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710484743954 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Pobór mocy | 28,2 W |
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 780 g |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 800 Mbit/s |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-SMA |
| Typ anteny | 1x1 |
| Ilość anten | 2 |
| DSL WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| ADSL2 | Tak |
| VDSL | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
