-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ZTE G5 Air (MC8510D)
Symbol:
MC8510D
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176166617 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Rodzaj zasilania | AC/DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Nie |
| Przycisk WPS | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewody | Kabel ethernetowy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ac |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 b/g/n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 be |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ax |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 3570 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 688 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Klient DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 227mm |
| Wysokość | 80mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
• Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.
• Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.
