-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ZTE G5 Ultra 5G (MC8512) Rrouter stacjonarny SIM 5G Ultra z WiFi7 (OUTLET)
Symbol:
MC8512
Produkt rozpakowywany, po prezentacji. Brak widocznych śladów użytkowania. Router sprawny z kompletem wyposażenia. Opakowanie zabezpieczone plombą firmową Action.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176156601 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| 2,4 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Metoda rozszerzenia obrazu | DSSS |
| Metoda rozszerzenia obrazu | OFDM |
| Metoda rozszerzenia obrazu | OFDMA |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres napięcia DC | 12 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Syslog | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 185mm |
