-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router dostępowy LANCOM 750-5G 7505G (61707)
Symbol:
427667
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144617072 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Kolor produktu | Biały |
| Pobór mocy | 6,8 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Trasa statyczna | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Kontrola ruchu | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,62 kg |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Głębokość opakowania | 288 mm |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokoły Fibre Channel | DNS, HTTP, HTTPS, ICMP, NTP/SNTP, NetBIOS, PPPoE (server), RADIUS, RADSEC (secure RADIUS), RTP, SNMPv1,v2c,v3, TFTP, TACACS+, IGMPv3 NDP, stateless address autoconfiguration (SLAAC), stateful address autoconfiguration (DHCPv6), router advertisements, ICMPv6, DHCPv6, DNS, HTTP, HTTPS, PPPoE, RADIUS, SMTP, NTP, Syslog, SNMPv1,v2c,v3, MLDv2, NPTv6 (NAT66) 6to4, 6in4, 6rd (static and over DHCP), Dual Stack Lite (IPv4-in-IPv6-Tunnel), 464XLAT |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 90mm |
