-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika Altos router bezprzewodowy 2.5 Gigabit Ethernet 5G Biały
Symbol:
CAP700000000
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051848669 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Wielkość pamięci flash | 8000 MB |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Diody LED | Zasilanie, WLAN, LAN |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Pobór mocy | 8 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Firewall | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| System równoważenia balansu | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Ilość anten | 8 |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| SMS | Tak |
| Standard 5G | NR |
| Standardy 4G | LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa zapytań USSD | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 105mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
