-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika OTD144 Router sieci komórkowej
Symbol:
OTD144000000
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051845934 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Diody LED | Sieć |
| Diody LED | Moc sygnału |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiał obudowy | Akrylonitryl styren akryl(ASA) |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Napięcie | 42.5 - 57 V |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 49,3 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 315 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH-2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 192-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | PEAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-CCMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | DES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Ilość anten | 4 |
| Protokoły zarządzające | WEB UI, FOTA, SSH, SMS, Call, Email, TR-069, MQTT, SNMP, JSON-RPC, RMS |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Taktowanie procesora | 0,58 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Zainstalowany system operacyjny | RutOS |
| Pamięć wbudowana | 0,016 GB |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 51 mm |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Sieć danych | 3G |
| Sieć danych | 4G |
| Sieć danych | LTE |
| Sieć danych | 2G |
| SMS | Tak |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| Ilość kart SIM | 2 |
| Kategoria 4G LTE | 4 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11e |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Serwer DHCP | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Mostek sieciowy | Tak |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 115mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
