-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika TRB143 gateway/kontroler 10, 100, 1000 Mbit/s
Symbol:
TELTONIKA TRB143
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051840137 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość anten | 1 |
| SMS | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Kod ochrony międzynarodowej (IP) obudowy | IP30 |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 30 |
| Pobór mocy | 3 W |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Szerokość produktu | 74,5 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Waga produktu | 145 g |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Sieć danych | 4G |
| Sieć danych | 3G |
| Sieć danych | 2G |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Kategoria 4G LTE | 4 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Producent procesora | ARM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Model procesora | Cortex-A7 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1300 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Panel sterowania | Nie |
| protokół Data link | HTTP(S), MQTT, Azure MQTT, Kinesis |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 173mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
