-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tenda i24 Biały Obsługa PoE
Symbol:
I24
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6932849429626 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Szerokość pasma | 24 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Przeznaczenie | Sufit, Ściana |
| Diody LED | System |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 11,5 W |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Ilość anten | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 60mm |
Dane producenta
Shenzhen Tenda Technology Co.,Ltd.
Tenda Technology Building, No. 1001, Zhongshanyuan
518000 Shenzen
China
supportpl@tenda.cn
