• O nas

Sklep KDX 24 powstał z łączącej nas pasji do elektroniki. Naszą misją jest dobór i dostarczenie do klienta najlepszego sprzętu na rynku w rozsądnej cenie.

Nasza oferta obejmuje sprzęt komputerowy, urządzenia biurowe, sprzęt RTV i AGD, fotele i biurka gamingowe, akcesoria do telefonów oraz tabletów, jak i wiele innych. Szeroka gama tematyczna pozwoli Ci wybrać najlepszy produkt dla Ciebie. 

Zakupy w sklepie KDX 24 to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na chodzenie po sklepach oraz dla tych, którzy zamawiając produkt przez Internet chcą mieć pewność, że dostaną towar najwyższej jakości, a  zamówienie zostanie zrealizowane w pełni rzetelnie i profesjonalnie. Zapewniamy wyjątkową obsługę Klienta. produkty najlepszych sprawdzonych marek oraz pewność dobrego wyboru.

Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technikom sprzedaży, oferując swe produkty w sposób najbardziej przystępny dla odbiorcy. Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w sposób wygodny i przyjemny. To my docieramy do Ciebie ze swoją ofertą, którą staramy się wciąż ulepszać i dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów. Proponujemy wiele dogodnych form składania zamówień: zakupy w sklepie internetowym, zamówienie telefoniczne czy poprzez e-mail. Oferowany przez nas asortyment jest propozycją różnorodną i obszerną, dlatego jesteśmy przekonani, że w tej ofercie każdy znajdzie coś interesującego.

Chcielibyśmy, aby nasz sklep jak najpełniej odpowiadał Twoim potrzebom, dlatego jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie chętnie się z nimi zapoznamy. Wystarczy napisać lub zadzwonić. Każda opinia jest dla nas cenna i pozwala nam na ciągły rozwój oraz doskonalenie sklepu.