-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Celestron X-Cel LX 1.25" 2x Barlow Lens
Symbol:
93529
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0050234935296 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Teleskop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pokrycie soczewek | Pełne pokrycie wielowarstwowe(FMC) |
| Powiekszenie | 2x |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
