-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cywilny futerał UAG MagSafe | Jabłko iPhone 16 Pro | Krzyżówka (niebieska)
Symbol:
AW82-0CC
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840283914119 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Maksymalna wielkość ekranu | 16 cm (6.3") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Odporny na upuszczenia do | 6 m |
| Kompatybilność | iPhone 16 Pro |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
