-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DELL 161-BBRX dysk twardy 8 TB 7200 RPM 3.5" SAS
Symbol:
8831123
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5397184823002 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Bity na sektor | 512e |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Hot-swap | Tak |
| Interfejs | SAS |
| Model | HDD |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 175mm |
Dane producenta
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Poland
0226207898
