-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DELL 400-BRCT dysk twardy 2 TB 7200 RPM 3.5" SATA III
Symbol:
1761585
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5397184994214 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Bity na sektor | 512n |
| Model | HDD |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Poland
0226207898
