DeWALT DNPT28R50Z gwóźdź 2200 szt.
Symbol:
DNPT28R50Z
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Średnica | 2,8 mm |
| Długość produktu | 50 mm |
| Ilość sztuk | 2200 szt. |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 260mm |