Digitus DN-W19 09U/450/MD stojak 9U Szafa wisząca Jasny Szary
Symbol: DN-W19 09U/450/MD
Gwarancja 24 miesięcy
715.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Produkt wstępnie zmontowany Tak
Model Szafa wisząca
Zamek Tak
Pojemność stelaża 9U
Stopień ochrony IP IP20
Konstrukcja drzwi przednich Stal
Materiały Stal
Maksymalny udźwig 60 kg
Rodzaj chłodzenia Pasywne
Kolor produktu Jasnoszary
Głębokość produktu 450 mm
Szerokość produktu 600 mm
Rozmiar 48,3 cm (19")
Szerokość 250mm
Długość 630mm
Wysokość 630mm