Koncentrator ładowania D-Link | 4-portowy koncentrator SuperSpeed USB 3.0 | DUB-1340/E | USB Hub
Symbol: DUB-1340/E
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Odbiór w punkcie DPD Pickup 12.99
Zostaw telefon
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
225.00 mm
Package features / Gross height (mm):
68.00 mm
Package features / Gross width (mm):
150.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
753 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
390.00 g
Package features / Plastic (No PET):
10.00 g
Package features / Tare weight (kg):
0.40 kg
Package features / Volume (m3):
0.00 m³
Package features / WEEE tax:
No
Technical details / Gross weight:
0.72 kg
Technical details / Net weight:
0.32 kg
Technical details / Producer:
D-Link
Warranty:
24 miesiąc
Producer product family:
4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub
Producer product name:
DUB-1340/E
Package features / Gross depth master carton:
425 mm
Package features / Gross height master carton:
245 mm
Package features / Gross width master carton:
340 mm