LG | Smart TV | 32LQ63806LC | 32" | 80 cm | 1080p | webOS | LG ThinQ AI
Symbol: 32LQ63806LC
908.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Duża dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Design / kolor:
White
Package features / Embeeded battery:
Yes
Package features / Gross depth (mm):
805 mm
Package features / Gross height (mm):
505 mm
Package features / Gross width (mm):
135 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
31 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
1000.00 g
Package features / Plastic (No PET):
150 g
Package features / Tare weight (kg):
1.15 kg
Package features / Volume (m3):
0.054880875 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:2:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
5.95 kg
Technical details / Net weight:
4.8 kg
Technical details / Producer:
LG
Producer product name:
32LQ63806LC
Wyświetlacz / Typ ekranu:
1920 x 1080
Zarządzanie energią / Klasa wydajności energetycznej:
F
Technical details / Warranty:
24 miesiąc
Package features / Classification of battery:
CL126:NE:2016-12-09
Package features / Composition of battery:
CL127:KT:2016-12-09
Package features / TI weight (kg):
0.02 kg
Package features / Type of battery:
Accumulator
Technical details / Inne funkcje:
HDMI x2, USB x1, 2 (rear, RF/Sat), LAN, Audio out
Wyświetlacz / Długość przekątnej ekranu (cale):
32" (81 cm)