-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark C734X24G element światłoczuły 20000 stron(y)
Symbol:
C734X24G
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646058964 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wydajność strony | 20000 stron(y) |
| Technologia druku | Laser |
| Trwałość archiwalnej pamięci masowej | 2 lat(a) |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 252 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 200mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami.
• Chronić przed dziećmi.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - wymaga specjalnej utylizacji.
