-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43094 huby i koncentratory USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C 10000 Mbit/s Czarny
Symbol:
4789136
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888430944 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Napięcie | 5 V |
| Waga produktu | 229 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 122 °F |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 667 g |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 210mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
