-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Listwa zasilająca MicroConnect 8-portowa 19" 1U
Symbol:
333.410
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016514014538 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Rozmiar rdzenia | 1,5 mm² |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość kabla | 2 m |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Maksymalna moc wejściowa | 3600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 482mm |
| Wysokość | 60mm |
