-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka elektryczna kompresorowa Igloo ICF40 40l
Symbol:
6975399590484
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6975399590484 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność | 38,8 l |
| Zakres temperatury chłodzenia | -18 - 20 °C |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Waga produktu | 12,9 kg |
| Szerokość produktu | 374 mm |
| Głębokość produktu | 616 mm |
| Wysokość produktu | 461 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1781774 |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 420mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
