-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka turystyczna 10L fioletowa 261190 CURVER
Symbol:
261190
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3253924861227 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność | 10 l |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Szerokość produktu | 428 mm |
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 263mm |
| Wysokość | 428mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
