-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka turystyczna Outwell Arctic Frost 35
Symbol:
621252
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5709388149305 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Pojemność | 37,5 l |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Typ ekranu | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Port USB | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor kółek | Czarny |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Roczne zużycie energii | 51 kWh |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Głębokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 18,3 kg |
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 150mm |
