Obuwie HEAVEN AD MED MF230091004 rozmiar 36 kolor czarny
Symbol: MF230091004 Rozm.36
Gwarancja 12 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolorystyka Monochromatyczny
Główny kolor produktu Czarny
Przeznaczenie Dorosły
Rozmiar (UE) 36
Dedykowana płeć Unisex
Materiał wkładki Skóra
Szczegóły wkładki Bioprint
Wierzchni materiał Nubuk
Materiał podeszwy Etylen-co-octan winylu(EVA)
Szerokość 300mm
Długość 175mm
Wysokość 110mm