Patriot Signature Series DDR4 8GB (1 x 8GB) 3200MT/s UDIMM Single PSD48G32002
Symbol: PSD48G32002
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Pamięć RAM 8 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Typ pamięci RAM DDR4
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Rodzaj pamięci 288-pin UDIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie CAS 22
Przeznaczenie PC/serwer
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Wysokość produktu 31 mm
Głębokość produktu 3,2 mm
Szerokość produktu 133 mm
Waga produktu 23,5 g
Rodzaj opakowania Blister
Waga wraz z opakowaniem 32,5 g
Wysokość opakowania 53 mm
Głębokość opakowania 16 mm
Szerokość opakowania 168 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Szerokość 63mm
Długość 12mm
Wysokość 171mm