-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Reloop RP-1000 MK2 gramofon dla DJ Gramofon DJ z napędem pasowym Czarny
Symbol:
RELOOP 239854
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4043034164184 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Osłona | Tak |
| Tworzywo talerza | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 115/230 V |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Głębokość produktu | 352 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Czas hamowania (max) | 1 s |
| Model | Gramofon DJ z napędem pasowym |
| Kołysanie & drżenie | 0,25% |
| Prędkość nominalna | 45 RPM |
| Prędkość nominalna | 33 1/3 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Typ szczotek silnika | Bezszczotkowy |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Czas startu | 1 s |
| Rodzaj hamulca | Hamulec elektroniczny |
| Silnik | Silnik prądu stałego |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
| Podłączony PC | Nie |
| Port USB | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Kąt nachylenia igły | 3° |
| Typ tarczy | Ramię wyważone statycznie |
| Zakres anty-skating | 0 - 7 g |
| Kształt | Ramię w kształcie S |
| Zwieszenie | 1,6 cm |
| Długość ramienia | 23,1 cm |
| Szerokość | 435mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 465mm |
