-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Reloop RP-7000 MK2 Silver - Gramofon DJ-ski
Symbol:
238928
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4043034163606 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Gramofon DJ-ski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Tworzywo talerza | Aluminium |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 100-230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 13 W |
| Wysokość produktu | 144,6 mm |
| Szerokość produktu | 458 mm |
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Głębokość produktu | 354 mm |
| Stosunek sygnału do szumu | -55 dB |
| Kołysanie & drżenie | 0,01% |
| Prędkość nominalna | 45 RPM |
| Prędkość nominalna | 78 RPM |
| Prędkość nominalna | 33 1/3 |
| Model | Gramofon dla DJ-ów z bezpośrednim napędem |
| Ilość prędkości | 3 |
| Czas startu | 0,2 s |
| Działanie | Ręczny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Port USB | Nie |
| Kształt | Ramię w kształcie S |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 538mm |
