-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington HC4300 maszynka do włosów Czarny 12
Symbol:
HC4300
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061138498 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 70 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna długość włosa | 1,5 mm |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 2,5 cm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ilość dostępnych nasadek | 12 |
| Tryb turbo | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 95mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
