-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Repeater 2700 Wzmacniacz sieciowy 125 Mbit/s Biały
Symbol:
20003135
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023125031359 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Wzmacniacz sieciowy |
| Typ mocowania | Ściana |
| Pobór mocy | 4,1 W |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 236 g |
| Przycisk WPS | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 377 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 83,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zawartość opakowania | • FRITZ!Repeater 2700 • Slim-LAN-Kabel • Schutzkontakt-Adapter • Kurzanleitung |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 125 Mbit/s |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 128mm |
