-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock SAROS 20X 0,259 l Czarny
Symbol:
HO01-01Z
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905905512 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 36000 Pa |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Czas pracy | 200 min |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 79,8 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 381 x 475 x 488 mm |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,5 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification, Mop washing |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,259 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność zbiornika czystej wody (odkurzacz) | 0.065 l |
| Pojemność zbiornika czystej wody (stacja) | 4 l |
| Pokonywanie przeszkód do | 8,8 cm |
| Pojemność zbiornika brudnej wody (stacja) | 3.5 l |
| Wysokość opakowania | 434 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 kg |
| Szerokość opakowania | 472 mm |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Szerokość | 435mm |
| Długość | 565mm |
| Wysokość | 465mm |
