-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający Dreame L20 Ultra
Symbol:
RLX41CE
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6973734688780 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Mop dołączony | Tak |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy | 260 min |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 606,5 x 426 x 499 mm |
| Wysokość produktu | 103,8 mm |
| Masa stacji bazowej | 13,3 kg |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka obrotowa |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| technologia SMART | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 3,5 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 512mm |
| Długość | 487mm |
| Wysokość | 685mm |
