-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower magnetyczny HMS M5812-i
Symbol:
17-01-028
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695532494 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pedał z paskiem | Tak |
| Typ produktu | Trenażer rowerowy magnetyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Waga koła zamachowego | 9 kg |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Wskaźnik tętna |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Rodzaj regulacji foteli | Pozioma, Pionowa |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga produktu | 40 kg |
| Głębokość produktu | 1090 mm |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 1490 mm |
| Szerokość | 1030mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 650mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zawsze używaj roweru w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
• Nie stosować, jeśli masz problemy z sercem lub inne poważne schorzenia - skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem treningu.
• Upewnij się, że rower jest stabilnie ustawiony przed rozpoczęciem ćwiczeń.
