-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower magnetyczny HMS M8750 czarny
Symbol:
17-01-046
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695552997 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Oparcie | Nie |
| System oporu | Magnetyczny |
| Liczba poziomów oporu | 8 |
| Monitor wydajności | Tak |
| Typ produktu | Rower spiningowy |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Puls |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Regulowana siła oporu | Tak |
| Regulowane siodełko | Pionowy/Poziomy |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Paski na nogi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odległość siodełka od podłoża | 70 - 82 cm |
| Odległość siodełka od pedałów | 58,5 - 70 cm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Wysokość produktu | 1140 mm |
| Długość produktu | 880 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 600mm |
