-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rower magnetyczny poziomy biało-zielony HMS R9259*
Symbol:
17-06-002
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695562927 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj regulacji foteli | Pozioma |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Pulse rate |
| Typ produktu | Trenażer rowerowy magnetyczny |
| Pedał z paskiem | Tak |
| Regulacja fotela | Tak |
| Waga koła zamachowego | 9 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Ilość rezystorów | 8 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Głębokość produktu | 1420 mm |
| Waga produktu | 28,5 kg |
| Wysokość produktu | 980 mm |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 1000mm |
| Wysokość | 600mm |
