Telewizor Samsung QE85Q8FAAUXXH QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen Dolby Atmos DVB-T2 Szary
Symbol: QE85Q8FAAUXXH
Specyfikacja
Rok wprowadzenia 2025
Typ ramki 3 Bezramkowy
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 600 x 400
Kolor produktu Szary
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 340 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 126 kWh
Tryb energooszczędny Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy 126 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy (max) 340 W
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Waga (z podstawą) 41,3 kg
Głębokość (bez podstawy) 26,9 mm
Szerokość (bez podstawy) 1900,9 mm
Wysokość (bez podstawy) 1086,1 mm
Szerokość podstawy 142 cm
Głębokość podstawy 36,6 cm
Waga (bez podstawy) 40,4 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 365,6 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 1141,9 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1900,9 mm
Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie Tak
OSD Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Liczba języków OSD 28
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Przeglądarka internetowa Tak
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Multi View Tak
Widok przez stuknięcie Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Supreme UHD Dimming
Czujnik Eco Tak
AI Upscale Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Neo Quantum HDR+
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Głębokość opakowania 171 mm
Szerokość opakowania 2059 mm
Wysokość opakowania 1200 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 52,9 kg
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Długość przekątnej ekranu (cm) 214 cm
Technologia interpolacji Motion Xcelerator
Natywna częstotliwość odświeżania 50 Hz
Typ podświetlenia LED Dual LED
Technologia wyświetlacza QLED
Przekątna ekranu 85"
Typ HD 4K Ultra HD
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Kształt ekranu Płaski
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) Tak
Adaptacyjny dźwięk+ Tak
Deskryptor wstępnego wyboru audio Tak
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wspólny interfejs Tak
Moduł CI+ Tak
Liczba złącz rf 3
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów HDMI 3
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Interakcja głosowa w dalekim polu Tak
Telewizja internetowa Tak
HbbTV Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) HbbTV 2.0.4
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Dublowanie dźwięku Tak
Smart TV Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung Health
Technologie Samsung (AV/TV) Contrast Enhancer
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
Technologie Samsung (AV/TV) Procesor Q4 AI
Technologie Samsung (AV/TV) 4K Upscaling
Technologie Samsung (AV/TV) EyeComfort Mode
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2204810
Szerokość 2055mm
Długość 170mm
Wysokość 1250mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
85"